50-019 Wrocław, ul. Piłsudskiego 91a | 51-152 Wrocław, ul. Piłsudskiego 49-51

Zarządzanie najmem Wrocław – Efektywne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb – Pozwól nam zadbać o Twoją nieruchomość

Wynajmujesz nieruchomość, mieszkanie lub lokal użytkowy? Może masz nieruchomość, którą chcesz wynająć po raz pierwszy, ale nigdy tego nie robiłeś i masz dużo wątpliwości. Możemy zająć się wszystkim związanym z wynajęciem i opieką nad mieszkaniem w trakcie najmu za ciebie.

Możliwe, że twoja nieruchomość wymaga od ciebie długich dojazdów w sprawach związanych z najmem, możliwe, że nie mieszkasz w Polsce, a wynajmujesz, być może najemcy kontaktują się z tobą zbyt często w każdej sprawie, lub po prostu masz dużo spraw na głowie i nie jesteś w stanie poświęcić czasu na zajmowanie się wynajmem swojej nieruchomości.

Możemy odciążyć cię we wszystkich sprawach związanych z wynajmem twojej nieruchomości, zaopiekować się wszystkim, a ty będziesz otrzymywać tylko okresowe raporty i pieniądze na konto.

Zyskasz także czas, spokój i bezpieczeństwo.

Sprawdź, jak możemy to dla ciebie zrobić.

Sprawdź nasze zarządzanie najmem.

Pozostałe usługi

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.