50-019 Wrocław, ul. Piłsudskiego 91a | 51-152 Wrocław, ul. Piłsudskiego 49-51

Pracuj z nami

 

Szukasz pracy jako Doradca Nieruchomości?

 

Szukasz pracy jako doradca nieruchomości? Rekrutacja ruszyła!

Szukasz pracy jako doradca nieruchomości?

 

Rekrutacja ruszyła, poszukujemy Doradcy Nieruchomości do naszego biura we Wrocławiu!

 

Nie będziemy sprzedawać Ci bajeczek o łatwej karierze, bezproblemowych transakcjach i milionach od pierwszego dnia pracy. Przedstawimy realia, opowiemy o możliwościach i wspólnie sprawdzimy, czy jest to branża dla Ciebie!

 

W naszych wymaganiach zabraknie znajomości wiedzy branżowej. Nie będziemy wymagać także doświadczenia zawodowego od Ciebie, czy specjalnych umiejętności miękkich. Jesteśmy pewni, że wszystkiego Cię nauczymy!
Jedyne oczekiwania, jakie Ci stawiamy, to zaangażowanie, samodyscyplina, jak i wysokie ambicje. Im większe, tym lepsze!

 

Szukamy osób pełnych pasji i chętnych do działania. Kreatywnych, nastawionych na rozwój i chcących się rozwijać. Jesteś jedną z nich?

 

Krótko opowiemy, co od Nas dostaniesz!

Zacznijmy od Akademii WRE – kompleksowego wstępnego szkolenia, bez którego ciężko będzie Ci zacząć swoją przygodę w Nieruchomościach. Codzienną opiekę mentorską, w której wspólnie będziemy rozwiązywać problemy i cieszyć się z sukcesu. Doświadczenie i wsparcie naszego zespołu.

 

Warto dodać, że decydując się na prace w naszym zespole, wybierasz ludzkie podejście!

  • Wybierasz agentów o przyjaznych, szczerych, a przy tym profesjonalnych twarzach.
  • Wybierasz zespół młody, pełen ogromnego doświadczenia i świeżej energii.
  • No i przede wszystkim, wybierasz biuro cieszące się najlepszym zaufaniem wśród opinii klientów Google na Wrocławskim rynku nieruchomości!

Chętnie opowiemy Ci więcej. Równie chętnie zadamy Ci pytania, jak i sami na nie odpowiemy. Nie ma na co czekać, zgłoszenia możecie kierować jedynie do 21 kwietnia 2024.

 

Czekają Cię aż 4 etapy rekrutacji.

Czekają cię 4 etapy rekrutacji

4 etapy rekrutacji

 

Po pierwsze – rozmowa telefoniczna. Wymienimy się informacjami, zdementujemy pogłoski i wspólnie sprawdzimy czy jest do praca dla Ciebie!

Po drugie – rozmowa. Spotkamy się u Nas w biurze, opowiemy Ci więcej o pracy doradcy nieruchomości, jak i szerzej przedstawimy Siebie.

Po Trzecie- ponowna rozmowa. W tym etapie, rolę się odwracają i to ty zadajesz pytania, a my na nie szeroko odpowiemy.

Po Czwarte i ostatnie – formalności. Najprzyjemniejszy etap, kiedy spotykamy się na podpisaniu umowy, ściskamy sobie ręce i wspólnie się uśmiechamy.

 

 

Nie zwlekaj, szukasz pracy jako doradca nieruchomości? Nie zwlekaj, czekamy właśnie na Ciebie!

Prześlij Swoje CV na adres mailowy; [email protected]

Lub zadzwoń do nas: +48 577 477 233

Opinie o pracy we WRE Nieruchomości:

Piotr Majewski – Dyrektor oddziału Kaszubska, Doradca ds. nieruchomości

Na rozmowę rekrutacyjna do Wre trafiłem szukając pracy, która pozwoliła by mi odetchnąć od korporacyjnych standardów bankowości. Po tej rozmowie wiedziałem, że chce tu pracować.

Decyzja okazała się trafiona. Dziś wiem, że praca pośrednika jest wymagająca i trudna, natomiast daje także mnóstwo satysfakcji. Brak monotonii, możliwość poznania ciekawych ludzi, mnóstwo wyzwań i ciekawych przypadków

Awans na stanowisko osoby zarządzającej kolejnym oddziałem biura dodał mi nowej energii i motywacji do pracy, stając się kolejnym wartościowym doświadczeniem w mojej karierze. Współpraca z WRE jest dla każdego kto lubi prace z ludźmi, wyzwania oraz brak monotonii.

Ciekawa praca bez sztywnych barier.

Karol Kuś – Doradca Ds. Nieruchomości

Lubię ludzi. Pracując jako doradca (ds. nieruchomości) spełniam się życiowo i zawodowo. Chętnie pomogę czy podpowiem w zależności od sytuacji, które każdego dnia są tak różne. Cieszę się i bardzo doceniam zespół, z którym działam – jest to dla mnie bardzo duże wsparcie i wiele radości.”

Jacek Kasprzak – Doradca Ds. Nieruchomości

Jacek Kasprzak – Doradca Ds. Nieruchomości

W pracy przede wszystkim doceniam atmosferę, która panuje w zespole oraz to, że za każdym razem, gdy jestem w potrzebie, mogę liczyć na każdego – i vice versa!

Zdecydowanie najistotniejszym elementem na samym początku drogi było dla mnie wsparcie – rzetelne i wielopłaszczyznowe przygotowanie do pracy było kluczowe dla utrzymania się na rynku i osiągnięcia satysfakcjonującego poziomu zarówno zawodowego i finansowego.

Moja historia z WRE zaczęła się na początku 2019 roku i nieprzerwanie trwa do dziś – zdecydowanie nie byłoby to możliwe, gdyby nie ludzie.

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.