50-019 Wrocław, ul. Piłsudskiego 91a | 50-214 Wrocław, ul. Kaszubska 9c

Duża widoczność | Centrum | Świdnicka

ul. Świdnicka

Wrocław

19 990,00PLN / msc.

87,68 PLN / m2

Najważniejsze informacje

Typ transakcji: wynajem
Typ nieruchomości: Lokal handlowy/usługowy
Rynek: wtórny
Powierzchnia: 228,00 m2
Liczba pięter: 6
Przeznaczenie komercyjne: Lokal handlowy/usługowy

Zdjęcia

Opis

Obiekt znajduje się przy ulicy Świdnickiej, w samym Centrum Wrocławia, tuż przy Rynku. Ulica Świdnicka jest główną ulicą miasta i zarazem głównym traktem pieszym.

Parterowy lokal z możliwością stworzenia oddzielnego wejścia w formie drzwi przesuwnych z samej ulicy. Możliwość stworzenia ogródka oraz wyciągu dla gastronomii. 

Budynek biurowo - usługowy nowoczesnej architekturze, posiada 6 kondygnacji. Lokale na parterze przeznaczone są na gastronomię, kawiarnię lub usługi handlowe z grupy premium.

Obiekt wyposażony jest w następujące media:
- Klimatyzację i wentylację z centralą sterowania
- Ciepło technologiczne i chłód technologiczny
- System zabezpieczenia pożarowego
- Automatyczny system kontroli P-POŻ
- Łącza telekomunikacyjne, światłowód (UPC, Orange)
- Wodę oraz kanalizację

Obiekt posiada:
Całodobową ochronę i monitoring części wspólnych budynku oraz obu wejść.
Główne wejście od strony ul. Świdnickiej, przeznaczone dla najemców oraz klientów. Boczne wejście - droga wewnętrzna od ul. Menniczej, dostępne całodobowo dla osób upoważnionych (na karty dostępu) Tablicę informacyjną nad wejściem głównym do budynku (od ulicy Świdnickiej)

Budynek znajduje się w centralnym węźle komunikacyjnym miasta tuż obok przystanków tramwajowych, 5 min do dworca PKP. W okolicy znajduje również duża ilość parkingów dostępnych całodobowo: parking Teatralna, parking Renoma, parking Narodowe Forum Muzyki, parking Opera i inne.
 

Zapraszam do kontaktu
577 277 060

Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Numer oferty

6002730
Informujemy, że nasza strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.