50-019 Wrocław, ul. Piłsudskiego 91a | 50-214 Wrocław, ul. Kaszubska 9c

3 pokoje | Browary Wrocławskie |

ul. Jedności Narodowej

Wrocław

475 000,00PLN

6 985,29 PLN / m2

Najważniejsze informacje

Typ transakcji: sprzedaż
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rynek: wtórny
Powierzchnia: 68,00 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro: 4

Zdjęcia

Opis

Trzypokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie przy Browarach Wrocławskich. Lokal położony na czwartym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy, dodatkowa piwnica o powierzchni ok 10 m2.

[O NIERUCHOMOŚCI]
- salon 21 m2;
- pokój 12 m2;
- sypialnia 14 m2,
- przestronna kuchnia;
- łazienka z kabiną prysznicową i wc;
- pomieszczenie gospodarcze;
- przedpokój z szafą wnękową
- dodatkowo piwnica o powierzchni ok 10m2.

Podłogi w pokojach i korytarzu z desek sosnowych, okna PCV.
Średni koszt opłat ok: 360zł czynsz, 100zł prąd + 50 zł gaz w okresie letnim.
Ogrzewanie piecem gazowym, w kuchni dodatkowo ogrzewanie podłogowe, w salonie również dodatkowo nowy piec kaflowy.

[DODATKOWE INFORMACJE]
Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu, równie przestronnego pokoju, cichej sypialni od podwórza, oddzielnej kuchni z szerokim wejściem z korytarza drugiego, łazienki oraz przedpokoju z szafą.
Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze z przyłączem wody, gdzie możemy przyłączyć pralkę. Możliwość korzystania ze strychu. Do kamienicy przynależy zamknięte podwórko z placem zabaw do dyspozycji tylko mieszkańców.


Zapraszam do kontaktu
577 277 060

Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.








Numer oferty

5079102
Informujemy, że nasza strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.