50-019 Wrocław, ul. Piłsudskiego 91a | 51-152 Wrocław, ul. Piłsudskiego 49-51

Poznaj nasze biuro nieruchomości w Oleśnicy

Nasze biuro nieruchomości w Oleśnicy specjalizuje się w przygotowaniu mieszkania oraz domu do sprzedaży. Pomagamy również w procesie sprzedaży działek budowlanych w Oleśnicy i okolicach.

4,9
na podstawie
Nieruchomości Wrocław

Mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy

Mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy

Pomagamy szybko sprzedać mieszkanie w Oleśnicy zajmując się jednocześnie przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży wraz z przeprowadzeniem całego procesu sprzedaży mieszkania w Oleśnicy. W swojej ofercie w Oleśnicy posiadamy mieszkania do remontu, mieszkania gotowe do wprowadzenia oraz nowe mieszkania od dewelopera.

Proces sprzedaży mieszkania składa się z kilku etapów dzięki, którym transakcja przebiega bezpiecznie oszczędzając czas na braki formalne oraz zapewniając bezpieczeństwo obu stron transakcji. Dbamy o to, żeby każdy z etapów sprzedaży mieszkania został przeprowadzony z największą starannością.

Jeżeli zależy Ci na pilnej sprzedaży swojego mieszkania dowiedz się jak możemy Tobie pomóc.

Domy na sprzedaż w Oleśnicy

Domy na sprzedaż w Oleśnicy

Zajmujemy się kompleksową sprzedażą domów w Oleśnicy i okolicach zapewniając skuteczny marketing domów na sprzedaż. Sprzedaż domów w Oleśnicy różni się od sprzedaży mieszkań przede wszystkim tym, że bez skutecznego marketingu oferty domu na sprzedaż – pozyskanie klienta może rozciągnąć się nawet do dwóch lat.

Dbamy w pierwszej kolejności o wyeksponowanie wszystkich atutów domu na sprzedaż, który mamy w ofercie jednocześnie zapewniając pełne bezpieczeństwo nad przebiegiem transakcji sprzedaży nieruchomości.

Skuteczna sprzedaż domu w Oleśnicy możliwa jest przy jednoczesnym spełnieniu trzech warunków: przygotowanie oferty oraz nieruchomości do sprzedaży eksponując jej wszystkie atuty, przygotowanie niezbędnych dokumentów do sprzedaży wraz z zapewnieniem bezpieczeństwa transakcji oraz przygotowanie rzetelnej wyceny domu, która będzie podstawą do skutecznych negocjacji całej transakcji.

Jeżeli zależy Ci na sprzedaży swojego domu w Oleśnicy, skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy pomóc.

Działki na sprzedaż w Oleśnicy i okolice

Działki na sprzedaż w Oleśnicy i okolice

Zajmujemy się przygotowaniem działek budowlanych do sprzedaży w Oleśnicy i okolicach. Jeżeli zastanawiasz się jaki pierwszy krok wykonać, żeby skutecznie sprzedać działkę – skontaktuj się z nami.

Sprzedaż działek w Oleśnicy wiąże się z przygotowaniem szeregu wymogów formalno-prawnych. W zależności od tego jak dużą działkę mamy, gdzie jest zlokalizowana, czy mamy doprowadzone media do działki, czy mamy projekt z pozwoleniem na budowę oraz jaką klasę gruntu mamy – sprzedaż działki w Oleśnicy i okolicach może się różnić.

Poza sprawdzeniem i przygotowaniem wymogów formalno-prawnych dzięki, którym wybudowanie nieruchomości na działce jest możliwe – trzeba również zadbać o bezpieczeństwo obu stron transakcji przy sprzedaży działki. Naszym głównym zadaniem jest zadbanie o bezpieczeństwo oraz komfort przebiegu całej transakcji sprzedaży działki.

Możemy pomóc przy sprzedaży bądź zakupie działki w Oleśnicy i okolicach – jeżeli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Wycena nieruchomości na sprzedaż w Oleśnicy

Wycena nieruchomości na sprzedaż w Oleśnicy

Jednym z istotnych etapów sprzedaży każdej nieruchomości jest jej wycena. W zależności od tego jaką wartość ma nieruchomość może przebiegać cały proces jej sprzedaży. W swojej ofercie przygotowujemy wyceny nieruchomości w Oleśnicy – dzięki czemu skracamy czas sprzedaży każdej nieruchomości.

Jeżeli zastanawiasz się ile jest warta Twoja nieruchomość lub chcesz sprzedać swoje mieszkanie nie wiedząc dokładnie za ile – pomożemy.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży, przeprowadzeniem i zabezpieczeniem całej transakcji – zajmujemy się również wyceną nieruchomości dzięki czemu pomagamy na każdym etapie transakcji.

Jeżeli potrzebujesz wyceny nieruchomości w Oleśnicy skontaktuj się z nami.

Biuro nieruchomości w Oleśnicy

Krzysztof Drewniak

Stanowisko Doradca ds. nieruchomości

Email [email protected] Telefon +48 577 601 102
Informujemy, że nasza strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.