Kontakt
0
Mieszkanie na wynajem
Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy
ul. Jedności Narodowej, Wrocław
2 500,00 PLN / msc.
41,67 PLN / m²
60.00 m²
2 pokoje
Rynek wtórny
3 piętro
Powiat: Wrocław
Inne polecane oferty
wynajem
Komfortowe 3 pokoje 78 m² |
Wojszyce
ul. Pawia, Wrocław
3 100 PLN / msc.
39,85 PLN / m²
77.80 m²
3 pokoje
Rynek wtórny
parter
wynajem
Pokój na wynajem w świetnej lokalizacji -
Grunwald
ul. Grunwaldzka, Wrocław
1 400 PLN / msc.
87,50 PLN / m²
16.00 m²
1 pokój
Rynek wtórny
4 piętro
wynajem
Rozkładowe mieszkanie |
2 pokoje |
47m2 |
Balkon
ul. Łódzka, Wrocław
2 550 PLN / msc.
53,28 PLN / m²
47.86 m²
2 pokoje
Rynek wtórny
2 piętro
wynajem
Do wynajęcia mieszkanie 2-
pokojowe – Krzyki
ul. Gajowicka, Wrocław
2 399 PLN / msc.
59,98 PLN / m²
40.00 m²
2 pokoje
Rynek wtórny
1 piętro
wynajem
2-
pokoje |
43,
57 m2 |
Balkon |
– ul. Kowarzyka
ul. Hugona Kowarzyka, Wrocław
2 599 PLN / msc.
59,65 PLN / m²
43.57 m²
2 pokoje
Rynek wtórny
1 piętro
wynajem
Nowoczesne mieszkanie w kamienicy |
pełen rozkład
ul. Stefana Żeromskiego, Wrocław
4 750 PLN / msc.
52,78 PLN / m²
90.00 m²
3 pokoje
Rynek wtórny
2 piętro