Kontakt
0
Dom na sprzedaż
Nowoczesny dom wolnostojący na Krzykach |
2015 r
Wrocław
3 900 000,00 PLN
21 666,67 PLN / m²
180.00 m²
6 pokoi
Rynek wtórny
Rok budowy: 2015
Powiat: Wrocław
Inne polecane oferty
sprzedaż
Działka z budynkiem usługowym z częścią mieszkalną
ul. Buforowa, Wrocław
2 950 000 PLN
5 784,00 PLN / m²
510.00 m²
7 pokoi
Rynek wtórny
Typ działki: Budowlana
sprzedaż
Budynek na 11 lokali +
hala |
dowolna działalność
Wrocław
2 999 900 PLN
4 166,53 PLN / m²
720.00 m²
15 pokoi
Rynek wtórny
Powiat: Wrocław
sprzedaż
=
NOWE =
komfortowe 5 pokoi =
Sokołowice =
1 Gb/
s=
Sokołowice
629 000 PLN
5 609,00 PLN / m²
112.14 m²
4 pokoje
Rynek pierwotny
1 piętro
sprzedaż
Skrajny szereg z ogrodem w Iwinach |
Deweloperski
ul. Słoneczna, Iwiny
1 209 999 PLN
10 614,03 PLN / m²
114.00 m²
4 pokoje
Rynek pierwotny
Rok budowy: 2026
sprzedaż
Dom szeregowy z ogrodem w Iwinach |
Deweloperski
ul. Słoneczna, Iwiny
11 989 999 PLN
105 175,43 PLN / m²
114.00 m²
4 pokoje
Rynek pierwotny
Rok budowy: 2026
sprzedaż
Dom w zabudowie szeregowej
ul. Czereśniowa, Mędłów
815 000 PLN
6 906,78 PLN / m²
118.00 m²
4 pokoje
Rynek pierwotny
Rok budowy: 2025