Domy nad jeziorem w Brzezinkach – spokojna przystań dla każdego

Biuro nieruchomości WRE rozpoczęło sprzedaż nowoczesnych nieruchomości z nowego projektu „Dom nad jeziorem” w Brzezinkach pod Wrocławiem. Wyjątkowa lokalizacja domów jednorodzinnych łączy w sobie zalety podmiejskiego spokoju z bliskością dużego miasta.

Co więcej, nieruchomości znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego jeziora, a każda z nich z posiada prywatną przystań. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej oferty.

Prywatny dom nad jeziorem na sprzedaż

Osiedle domów jednorodzinnych w Brzezinkach zostało wybudowane z myślą o ludziach ceniących spokój, bliskość natury oraz sąsiedzką jedność. Każdy dom posiada 175 m2 powierzchni i składa się z 5 przestronnych pokoi.

Na parterze znajduje się słoneczny salon z aneksem kuchennym oraz pokój gościnny. Tuż obok kuchni znajdziemy pojemną spiżarnię, natomiast w innej części parteru swoje miejsce ma garderoba oraz wygodny hall. Dom posiada garaż na dwa auta, co z pewnością zadowoli jego przyszłych mieszkańców. Na piętrze znajdują się trzy duże pokoje z dwoma łazienkami oraz kolejna garderoba. Główna sypialnia na piętrze posiada taras z pięknym widokiem na malownicze jezioro.

 

Dogodna lokalizacja

Dogodna lokalizacja Brzezinki – blisko Wrocławia

Domy nad jeziorem w Brzezinkach znajdują się w bliskiej odległości miasta Jelcz-Laskowice, natomiast od Wrocławia inwestycję dzieli niecałe 20 km. Osiedle wybudowane zostało w pobliżu pięknego jeziora powstałego na skutek wydobywania w tym miejscu przed laty piasku. Każdy dom posiada osobisty dostęp do jeziora, dzięki czemu każdego dnia w roku możemy korzystać z jego dobrodziejstw. Gdy trzeba – przyniesie ochłodzenie, stwarza możliwość codziennego wypoczynku od zgiełku miasta, a dla miłośników sportów wodnych będzie spełnieniem marzeń o codziennej aktywności. Deweloper zaplanował w tym miejscu marine z restauracją oraz część wspólną dla wszystkich mieszkańców.

 

Połączenie z innymi miastami

Połączenie z innymi miastami Spokojna okolica, w której powstało osiedle domów jednorodzinnych jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla każdego, kto ponad wszystko ceni sobie kontakt z naturą oraz ciszę. Wybierając idealne miejsce dla siebie i swojej rodziny często decydujemy się na poszukiwanie informacji w internecie.

Wpisując w wyszukiwarkę „dom na sprzedaż Jelcz-Laskowice” jedną z proponowanych ofert będą domy jednorodzinne w Brzezinkach. Niedaleka lokalizacja miasta Jelcz-Laskowice zapewnia bliski dostęp mieszkańcom osiedla do szkół, szpitali, urzędów oraz sklepów. Kupno domu w Brzezinkach jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących i dojeżdżających do Wrocławia. Inwestycję dzieli jedynie 20 km od centrum stolicy dolnego śląska, a dobry dojazd skraca czas podróży do minimum.

 

Domy nad jeziorem w Brzezinkach bez prowizji tylko we WRE nieruchomości

Domy nad jeziorem w Brzezinkach bez prowizji tylko we WRE nieruchomości

Domy jednorodzinne nad jeziorem oferowane są do sprzedaży w stanie deweloperskim. Biuro nieruchomości WRE jest w posiadaniu wszystkich nieruchomości na tym osiedlu nie pobierając przy tym żadnych prowizji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na domy jednorodzinne nad jeziorem zlokalizowane w Brzezinkach: https://wrenieruchomosci.pl/nieruchomosc/dom-pod-wroclawiem-z-prywatna-przystania-2

Oraz do kontaktu z naszym biurem, telefonicznie pod numerem: 796 012 995 lub mailowo korzystając z formularza znajdującego się tutaj