Domy nad jeziorem w Brzezinkach – spokojna przystań dla każdego

Nasze Biuro Nieruchomości rozpoczęło sprzedaż nowoczesnych nieruchomości z nowego projektu „Park Wodny” w Brzezinkach pod Wrocławiem. Wyjątkowa lokalizacja domów jednorodzinnych łączy w sobie zalety podmiejskiego spokoju z bliskością  centrum dużego miasta. Co więcej, nieruchomości znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego jeziora, a każda z nich z posiada prywatną przystań.

Prywatny dom nad jeziorem na sprzedaż

Osiedle domów jednorodzinnych w Brzezinkach zostało wybudowane z myślą o ludziach ceniących spokój, bliskość natury oraz sąsiedzką jedność. Każdy dom posiada 175 m2 powierzchni i składa się z 5 przestronnych pokoi.

Zamieszkaj w domku nad Jeziorem

Zadzwoń do nas i umów się na prezentację.

Dom w Brzezinkach – o nieruchomości

  1. Na parterze znajduje się słoneczny salon z aneksem kuchennym oraz pokój gościnny. Tuż obok kuchni znajdziemy pojemną spiżarnię, natomiast w innej części parteru swoje miejsce ma garderoba oraz wygodny hall. Dom posiada garaż na dwa auta, co z pewnością zadowoli jego przyszłych mieszkańców.
  2.  Na piętrze znajdują się trzy duże pokoje z dwoma łazienkami oraz kolejna garderoba. Główna sypialnia na piętrze posiada duże okna z pięknym widokiem na malownicze jezioro.

Dodatkowe informacje o wyposażeniu domu

  • media: woda, prąd, kanalizacja
  • internet światłowodowy
  • ogrzewanie podłogowe
  • pompa ciepła z rekuperacją
  • energooszczędne domy przyjazne dla środowiska naturalnego
  • wysokiej jakości materiały

Dogodna lokalizacja Brzezinki – blisko Wrocławia

Domy nad jeziorem w Brzezinkach znajdują się w bliskiej odległości miasta Jelcz-Laskowice, natomiast od Wrocławia inwestycję dzieli niecałe 30 km.

Osiedle wybudowane zostało w pobliżu pięknego jeziora powstałego na skutek wydobywania w tym miejscu przed laty piasku. Każdy dom posiada osobisty dostęp do jeziora, dzięki czemu każdego dnia w roku możemy korzystać z jego dobrodziejstw. Gdy trzeba – przyniesie ochłodzenie, stwarza możliwość codziennego wypoczynku od zgiełku miasta, a dla miłośników sportów wodnych będzie spełnieniem marzeń o codziennej aktywności.

Deweloper zaplanował w tym miejscu marine z restauracją oraz część wspólną dla wszystkich mieszkańców.

Zobacz domy nad Jeziorem

Zadzwoń  i umów się na oglądanie.