Nie określony

1699000.00 PLN

Zakład Produkcyjny | Magazyn | Sprzedaż / Najem

  • 935.00 m2
  • pokój
  • łazienka

Number ofery: 586092

Do sprzedaży działka z Zakładem Produkcyjnym oraz osobnym budynkiem/garażami.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Skłoby, położonej w województwie mazowieckim, w powiecie szydłowieckim, w gminie Chlewiska.

Odległości do innych miast:

-Warszawa 136 km
-Łódź 138 km 
-Lublin 159 km
-Częstochowa 149 km
-Radom 48 km
-Piotrków Trybunalski 90 km 

Okolica bardzo spokojna, pełna zieleni. Dobra lokalizacja umożliwia dojazd do dużych miast (Warszawa, Łódź, Lublin) w niecałe 2 godziny. 

NIERUCHOMOŚĆ:

Budynek przez wiele lat służył jako zakład krawiecki. Na początku XXI wieku został odnowiony przez nowego właściciela i obecnie działa jako zakład produkcyjny/magazyn. Z tyłu zakładu znajduje się drugi budynek, który na chwile obecną użytkowany jest jako garaże. Nieruchomość składa się z jednego piętra oraz piwnicy. W budynku znajduje się winda towarowa ułatwiająca transport towaru. Zakład jest zadbany, właściciel na bieżąco naprawia wszelkie usterki. 

Media:
– Ogrzewanie: kocioł węglowy oraz kocioł na biomasę
– Woda centralna
– Szambo
– Elektryka miedziana

MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE:

Budynek obecnie służy jako zakład produkcyjny oraz magazyn. Z racji zielonej, spokojnej okolicy jednym z pomysłów jest zaadaptowanie go na dom spokojnej starości bądź pensjonat. Nieruchomość jest bardzo ustawna i daje duże możliwości do aranżacji. 

Właściciele są otwarci na różne możliwości współpracy, także zapraszamy do rozmów!

Zapraszam do kontaktu:

Kacper Uchacz
tel. 577 477 233

WRE Nieruchomości
ul. Piłsudskiego 91A
50-019 Wrocław

Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Podobne oferty