
Zadbane & Przestronne | Balkon | Miejsce park.
ul. Agrestowa
Kiełczów
491 000,00PLN
8 076,99 PLN / m2
Najważniejsze informacje
Zdjęcia
Opis
Polecam Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Agrestowej w Kiełczowie. Styl oraz wysoka jakość materiałów robią ogromne wrażenie! Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne. Do mieszkania przynależy strych. Ogromnym atutem mieszkania jest widok na łąkę z balkonu.
LOKALIZACJA: Rejon Psiego Pola, 12 km od rynku Wrocławskiego, zadzwoń aby uzyskać pełne informacje.
OBIEKT: Bliźniak 1 piętrowy z 2015r. (bez windy)
NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z:
* salonu połączonego z aneksem kuchennym, posiadającym wyjście na balkon
* sypialni 1
* sypialni 2
* przedpokoju
* łazienki z wanną
ogrzewanie: piec dwufuzyjny gazowe firmy Baksyn
CENA:
Mieszkanie - 490 000 zł
Miejsce parkingowe naziemne -10 000 zł
FORMA WŁASNOŚCI:
-Pełna własność
LOKAL WOLNY OD ZARAZ!
Jeżeli to właśnie takiej nieruchomości szukasz, to nie czekaj i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś aby potwierdzić aktualność oferty oraz umówić się na bezpłatną prezentację.
Dominik Toczek
+48 600 406 066
WRE Nieruchomości
ul. Piłsudskiego 91A
50-019 Wrocław
Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.
NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.