ul. Mieszczańska, Wrocław

977000.00 PLN

Prestiżowe z tarasem na rzekę – Kępa Mieszczańska

  • 77.54 m2
  • 4 pokoje
  • łazienka

Number ofery: 2469928

KĘPA MIESZCZAŃSKA – wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, łączy w sobie kameralną atmosferę z łatwym dostępem do wielkomiejskich atrakcji. Zielone serce miasta położone w bezpośrednim otoczeniu Odry daje możliwość zarówno aktywnego spędzania czasu, jak i wypoczynku wśród drzew.

Z miłą chęcią bezpłatnie przedstawimy Państwu wszystkie możliwości tej inwestycji oraz pozostałe możliwości deweloperskie – w przejrzystej formie interaktywnej mapy, podczas spotkania.

taras 40 mkw, 
widok na rzekę,
oddanie Q2, tego roku
możliwość zrobienia 4 sypialni
jedna z najlepszych inwestycji we Wrocławiu pod kątem lokalizacji
mieszkanie na ostatnim, 8 piętrze, co zapewnia doskonały widok
Dla ułatwienia szacunków inwestycji – przybliżony koszt wykończenia
(1200 PLN/mkw).
Miejsce postojowe w garażu podziemnym dostępne za kwotę 40.000 PLN. Komórka lokatorska to koszt 7.000 PLN.

O inwestycji:
• Nowoczesna, starannie zaprojektowana bryła inwestycji doskonale wpisuje się w panoramę i atmosferę miasta. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe zagwarantują trwałość obiektów i ich ponadczasowy styl.

• Bezpośrednia bliskość terenów zielonych, gdzie można spacerować czy uprawiać sporty odpowiada także na potrzeby najmłodszych mieszkańców oferując liczne place zabaw i miejsca atrakcji.

• Wysoki standard inwestycji i jej znakomita jakość są widoczne w każdym szczególe – od konceptu projektu po wykonanie najmniejszych detali. Nowoczesna architektura wpisująca się w charakter rozwijającego się Wrocławia.

Zapraszam do kontaktu
577 277 060

Podobne oferty