50-019 Wrocław, ul. Piłsudskiego 91a | 50-214 Wrocław, ul. Kaszubska 9c

Gnieźnieńska/Wykończone/10.2022

ul. Gnieźnieńska

Wrocław

825 121,00PLN

14 813,66 PLN / m2

Najważniejsze informacje

Typ transakcji: sprzedaż
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rynek: pierwotny
Powierzchnia: 55,70 m2
Liczba pokoi: 3
Liczba łazienek: 1
Liczba toalet: 1
Czynsz: 450.00
Dostępne od: 30.11.2022
Balkon Tak

Zdjęcia

Opis

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i możliwością wykończenia pod klucz, w centrum miasta - przy ul. Gnieźnieńskiej.

Oferta obejmuje wykończenie i wyposażenie mieszkania jak na zdjęciach - nasza poprzednia realizacja. Istnieje jeszcze możliwość naniesienia zmian na projekt. 

Możliwy atrakcyjny harmonogram płatności.

LOKALIZACJA:

Usytuowana na Starym Mieście inwestycja łączy w sobie zalety położenia nieopodal rzeki i terenów rekreacyjnych z wygodą życia w sąsiedztwie centrum oraz intensywnie rozwijającej się Kępy Mieszczańskiej. To doskonała lokalizacja zapewniająca dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i zaplecza edukacyjnego.

INWESTYCJA:

Położenie osiedla stało się inspiracją dla jego planu - układ zabudowy przywołuje na myśl zacumowane w porcie statki. Kaskadowa kompozycja brył sprawi, że panorama inwestycji będzie zmienna i dynamiczna, a nowoczesna architektura budynków z jasnymi elewacjami i dużymi przeszkleniami nada założeniu ponadczasowy styl. Doskonałą oprawę stworzy dla niej wypełniająca przestrzeń osiedla bujna zieleń.

NIERUCHOMOŚĆ:

Mieszkanie o powierzchni 37,3 m2 składa się z:
pokoju dziennego z aneksem kuchennym
łazienki 
przedpokoju
Dodatkowo balkon 

Brak podatku PCC 

Zapraszam do kontaktu:

Numer oferty

5295003
Informujemy, że nasza strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.