Nie określony

360000.00 PLN

Dwie kawalerki | 30 tys. taniej niż u dewelopera

  • 36.21 m2
  • 2 pokoje
  • łazienka

Number ofery: 862433

30 000 zł. taniej niż u dewelopera!

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, z możliwością podziału na dwie osobne kawalerki w inwestycji Port Popowice. 

Idealne zarówno jako zakup inwestycyjny jak i dla celów własnych. 

INWESTYCJA: 

Port Popowice będzie miejscem wielofunkcyjnym. Bogate zaplecze sklepów, usług oraz liczne miejsca rekreacji. Przestrzeń tworzymy z najlepszymi projektantami, aby była atrakcyjna estetycznie, ale również przystosowana do Twoich potrzeb. 
LOKALIZACJA:

Inwestycja znajduje się przy ulicy Popowickiej – w samym centrum miasta. Tuż za progiem inwestycji rozpościerają się aż dwa miejskie parki. Wybierz się na sentymentalny spacer malowniczymi alejkami zabytkowego Parku Zachodniego. Albo spędź popołudnie aktywnie: biegając po ścieżkach Parku Popowickiego, pływając na basenie przy ul. Wejherowskiej lub jeżdżąc na rowerze wzdłuż Odry.

NIERUCHOMOŚĆ:

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,21 m2  znajduje się na 1 piętrze oraz składa się z:

– salonu z aneksem kuchennym 17,70 m2
– sypialni 11,03 m2 
– łazienki 4,18 m2
– przedpokoju 3,30 m2

Dodatkowo balkon o powierzchni 4,95 m2.

MOŻLIWOŚĆ INWESTYCYJNE:

Mieszkanie jest idealnym zakupem inwestycyjnym. Możemy stworzyć dwa rozkładowe pokoje lub wydzielić 2 osobne kawalerki po około 17 m2. 
W czasach pandemii kawalerki to jedna z lepszych form inwestycyjnych. Mieszkania z większą liczbą rozkładowych pokoi są dużo mniej rentowne, ponieważ większość studentów uczestniczy w zajęciach online. Powoduje to przesycenie rynku mieszkaniami 2,3 pokojowymi, a co za tym idzie spadek cen najmu takich nieruchomości.

Wynajem kawalerki w dobrym standardzie, w budynku z 2021 roku i przede wszystkim w takiej lokalizacji może nam generować ok 1600 zł zysku. 

Daję nam to stopę zwrotu w skali roku na poziomie 9,5 %. 

Zapraszam do kontaktu:

Kacper Uchacz
tel. 577 477 233

Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Podobne oferty