WRE nieruchomości-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

O nas - WRE nieruchomości

Jesteśmy biurem nieruchomości specjalizującym się w sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego


Nasze biuro znajduje się przy ul. Piłsudskiego 91 A (wejście od strony ul. Piłsudskiego - vis à vis sklepu spożywczego).


Sprzedaż nieruchomości czy zmiana zamieszkania to ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka. Rozumiemy to. Doradzając naszym klientom nie tylko dbamy o wysoki profesjonalizm i jakość usług, ale również bycie po prostu fair. Dzisiejszy rynek przepełniony jest reklamami, “ukrytymi haczykami” i walką o klientów. Bycie fair to wartość coraz bardziej poszukiwana. Wierzymy, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą, dlatego rzetelnie doradzamy klientom i pracowicie wykonujemy swoje obowiązki.


Misją naszej firmy jest spełnienie marzenia naszych klientów dotyczącego mieszkania czy domu. Bo kto nie marzy o idealnie dopasowanym mieszkaniu lub szybkiej sprzedaży posiadanej nieruchomości? Osiągamy to poprzez wysokie standardy w obsłudze i selektywny wybór oferty, ukierunkowany na ścisłe potrzeby naszych klientów. Jesteśmy specjalistami na rynku Wrocławskim. Od początku istnienia naszej firmy pracujemy także nad ciągłym podnoszeniem kwalifikacji.


Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i wyjątkową współpracę. Zadzwoń i sam się przekonaj.


Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Zespół

Pokaż wszystkich

Najnowsze oferty

Pokaż wszystkie
Facebook Instagram Google+
Index