Pokaż listę

Ile kosztuje wynajęcie mieszkania we Wrocławiu? (marzec 2018)

Analizując aktualną sytuację mieszkaniową na rynku nieruchomości we Wrocławiu (na podstawie ofert które pojawiły się w marcu 2018 na mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu) można dostrzec, iż do wynajęcia jest bardzo dużo mieszkań a wiele z nich jest naprawdę atrakcyjnymi ofertami biorąc pod uwagę czynniki takie jak: powierzchnia i lokalizacja mieszkania do wynajęcia.  
 
Zdecydowana większość ulokowana jest w centrum miasta, ponieważ to właśnie tam najchętniej klienci poszukują lokum. 
 
Z kolei w dzielnicach nieco bardziej oddalonych od centra miasta ofert jest nieco mniej, jednak nadal można liczyć na duży wybór atrakcyjnych mieszkań czekających na nowego najemcę.
 
Z pewnością zdecydowana większość wolnych mieszkań w centrum na wynajem jest odpowiedzią na częste poszukiwania takich ofert głównie przez studentów oraz osoby pracujące w mieście. 
 
Wrocław to jedno z większych miast studenckich w naszym kraju, bardzo często młodzi ludzie decydując się tutaj na studia rezygnują z niewygodnego akademika właśnie na rzecz atrakcyjnego mieszkania do wynajęcia.

Dzięki ciągłemu napływowi nowych studentów do naszego miasta, możemy liczyć na większe zainteresowanie ofertami wynajęcia mieszkania, zwłaszcza w miesiącach w których rozpoczynają oni studia.
 
Mieszkania na wynajem w centrum to także atrakcyjna propozycja dla osób, które pracują w sercu Wrocławia. Korki na niektórych trasach w okresach porannych i popołudniowych - czyli dojazd i powrót z pracy w tym mieście, stają się powodem dla którego coraz więcej ludzi poszukuje atrakcyjnych rozwiązań właśnie w centrum.


 

Spis treści:

 • 1. Jaki wpływ ma lokalizacja na cenę za wynajem mieszkania we Wrocławiu?
 • 2. Ile kosztuje wynajęcie kawalerki we Wrocławiu?
 • 3. Ile trzeba zapłacić za 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu?
 • 4. A ile kosztuje wynajem 3 pokojowego mieszkania we Wrocławiu?
 • 5. Jak znaleźć najlepszą ofertę mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu?

 •  
  Jaki wpływ ma lokalizacja na cenę za wynajem mieszkania we Wrocławiu? 

  1. Jaki wpływ ma lokalizacja na cenę za wynajem mieszkania we Wrocławiu?

  Lokalizacja to istotny czynnik mający wpływ na cenę mieszkania, które będziemy chcieli wynająć. Im bliżej centrum tym ceny będą adekwatnie wyższe.
   
  Dla przykładu wzięliśmy 3 pokojowe mieszkanie o dokładnie takiej samej powierzchni 63 metrów kwadratowych, pierwsze w centrum Wrocławia, drugie w dzielnicy Psie Pole.
   
  3 pokoje, 63 metry za 2600zł miesięcznie w centrum Wrocławia.
   
  Za komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia na wynajem, charakteryzujące się powierzchnią około 63 metrów kwadratowych przyjdzie nam zapłacić 2 600 złotych miesięcznie.
   
  Jest to przykład trzypokojowej nieruchomości, która jest idealnym rozwiązaniem dla kilku studentów, ale także dla rodzin z dziećmi.
   
  Choć wydawać by się mogło, iż cena jest za wysoka, na uwagę zasługuje fakt, iż rok budowy tej nieruchomości przypada na 2015 rok. Tym samym jest to nowy budynek i decydując się na mieszkanie właśnie w tym miejscu mamy gwarancję, iż nie będzie żadnych niespodziewanych usterek.
   

  Wspomniane w tym artykule mieszkania do wynajęcia możesz znaleźć tutaj: http://wrenieruchomosci.pl/oferty/lista/


   

  3 pokoje, 63 metry za 1800zł miesięcznie, Wrocław Psie Pole
   
  Z kolei analizując rynek nieruchomości na wynajem i opierając się o dane z marca 2018 roku można stwierdzić, iż trzypokojowe mieszkanie na wynajem, posiadające tak jak we wcześniejszym przykładzie taki sam metraż oraz identyczną ilość pokoi, znajdujące się w dzielnicy Wrocławia Psie Pole, miesięcznie wyniesie nas 1 800 złotych.
   
  Zdecydowanie różnica 800 złotych miesięcznie jest znacząca, jednak położenie tej nieruchomości jest dalekie od ścisłego centrum, co znacząco wpływa na jej wartość.
   
  Dodatkową zaletą tego typu rozwiązania jest fakt, iż mieszkanie jest doskonale nasłonecznione. Dzięki temu w pomieszczeniach zawsze będzie jasno, a dodatkowo dzięki temu można będzie dowolnie aranżować pokoje, ponieważ w takich pomieszczeniach sprawdzą się doskonale wszystkie barwy.
   

   
  Zatem jak można zauważyć sytuacja na rynku mieszkaniowym we Wrocławiu w przypadku cen mieszkań na wynajem diametralnie się zmienia w zależności od tego, w jakiej lokalizacji usytuowana jest wybrana przez nas nieruchomość.
   
  Istotna jest również jej powierzchnia użytkowa, a także ilość pokojów.
   
  Często na cenę wynajmu wpływa również piętro, na którym położone jest nasze mieszkanie.
   
  Poniżej kilka przykładów mieszkań na wynajem, podzielonych ze względu na ilość pokoi: kawalerka, 2 pokojowe i 3 pokojowe mieszkania.
   
  Podane kwoty za wynajem w poniższych przykładach dotyczą tylko cen wynajęcia i nie uwzględniają pozostałych kosztów (np. opłat za energię elektryczną).
   
  Porównanie zostało dokonane w zależności od metrażu danej nieruchomości oraz jej lokalizacji.

  Ile kosztuje wynajęcie kawalerki we Wrocławiu?
   

  2. Ile kosztuje wynajęcie kawalerki we Wrocławiu?

  Kawalerka o powierzchni 36 metrów kwadratowych, usytuowana w dzielnicy Fabryczna blisko centrum kosztuje miesięcznie 1 400 złotych.
   
  Wyposażenie tego mieszkania jest bardzo przytulne, ponadto znajdują się tam bardzo pojemne meble, w których można schować wiele rzeczy.Z kolei za nowoczesną kawalerkę w tej samej dzielnicy, jednak już mniejszą o 6 metrów kwadratowych zapłacimy 1 800 złotych. Jest to aż 400 złotych więcej jednak na uwagę zasługuje fakt, iż rok budowy całego budynku to 2017, więc świeżo oddany do użytku, a mieszkanie dodatkowo wyposażone jest w nowoczesne meble.
   
  Kawalerka o powierzchni 36 metrów kwadratowych, usytuowana w
  dzielnicy Fabryczna blisko centrum kosztuje miesięcznie 1 400 złotych. Wyposażenie tego mieszkania jest bardzo przytulne, ponadto znajdują się tam bardzo pojemne meble, w których można schować wiele rzeczy. 

   

   
  Bardzo atrakcyjną ofertą jest mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Charakteryzuje się powierzchnią użytkową 38 metrów kwadratowych i za miesiąc wynajmu zapłacimy 1 500 złotych. Mieszkanie jest wyremontowane i posiada ciemne, nowoczesne meble.
   
  W Śródmieściu dostępna jest także nowoczesna kawalerka o powierzchni użytkowej 32 metry kwadratowe, rok budowy tej nieruchomości to 2017. Wyposażona jest w nowoczesne meble, jak również atrakcyjne dodatki i za miesiąc jej wynajmowania zapłacimy 1 950 złotych. Pomimo niewielkiego metrażu jest to zdecydowanie luksusowa nieruchomość.
   

   
  Poszukując mieszkania jednopokojowego blisko centrum, warto także rozważyć ofertę kawalerki w Śródmieściu, charakteryzującej się powierzchnią użytkową 31 metrów kwadratowych. Mieszkanie posiada atrakcyjne wyposażenie wnętrz, jak również balkon, a jego budowa została ukończona w 2017 roku. Za miesiąc wynajmu zapłacimy 1 950 złotych.
   
  Nieco niższe ceny kawalerek we Wrocławiu znajdziemy w dzielnicach oddalonych od centrum. Przykładowo Krzyki oferują komfortową nieruchomość wraz z balkonem, a nawet garażem w cenie 2 200 złotych. Powierzchnia użytkowa samego mieszkania wynosi 36 metrów kwadratowych, a do tego jeszcze będziemy mieć możliwość schowania w bezpiecznym miejscu naszego pojazdu.
   

   
  Na Krzykach znajdziemy także inną kawalerkę charakteryzującą się wysokim standardem. Charakteryzuje się powierzchnią użytkową 35 metrów kwadratowych, a jej cena za miesiąc użytkowania wynosi 2 100 złotych. Elementy wyposażenia wnętrz zostały utrzymane w kolorach bieli oraz szarości, które w ostatnim czasie są bardzo modne i często stosowane w nowoczesnych wnętrzach.
   
  Atrakcyjne oferty znajdują się również w dzielnicy Stare Miasto. Kawalerka charakteryzuje się powierzchnią 35 metrów kwadratowych, posiada nowoczesne wyposażenie wnętrz i miesięcznie za wynajem zapłacimy 1 750 złotych.
   

  Szukasz kawalerki we Wrocławiu? Sprawdź nasze aktualne oferty tutaj: http://wrenieruchomosci.pl/oferty/lista/

  Ile trzeba zapłacić za 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu?
   

  3. Ile trzeba zapłacić za 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu?

  Znacznie większym komfortem charakteryzują się mieszkania, które posiadają już dwa pokoje.
   
  We Wrocławiu w dzielnicy Krzyki można wynająć mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych za 1 800 złotych miesięcznie. Wszystkie pokoje urządzone są bardzo nowocześnie.
   
  W tej samej dzielnicy dostępna jest także oferta mieszkania o tym samym metrażu, dokładnie za taką samą cenę 1 800 złotych, jednak pokoje są utrzymane bardziej w stylu klasycznym.
   
  W dzielnicy Krzyki dostępne jest również mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, jednak za cenę 1 700 złotych. Jest to doskonale oświetlona nieruchomość, posiadająca bardziej klasyczne wyposażenie.
   

   
  Z kolei w dzielnicy Fabryczna dostępna jest nieruchomość o powierzchni 51 metrów kwadratowych, w cenie 1 600 złotych za miesiąc. W pokojach znajdują się nowe meble, a całość także utrzymana jest raczej w nowoczesnym stylu.
   
  Poszukując mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Fabryczna także można znaleźć mieszkanie o powierzchni 57 metrów kwadratowych za 1 800 złotych miesięcznie. Niewątpliwą zaletą tego wnętrza jest jeszcze oryginalny parkiet, który zachował się w doskonałym stanie.
   

   
  Za nieco tańsze rozwiązanie o podobnym metrażu, wynoszącym 40 metrów kwadratowych również w dzielnicy Fabryczna zapłacimy tylko 1 400 złotych. Atrakcyjna cena spowodowana jest między innymi zabytkową meblościanką, która nadaje niezwykły klimat temu wnętrzu.
   
  Atrakcyjne mieszkania dwupokojowe możemy znaleźć także w dzielnicy Stare Miasto. Nieruchomość charakteryzuje się powierzchnią 55 metrów kwadratowych i za miesiąc wynajmu zapłacimy 1 800 złotych. Urządzone jest w bardzo nowoczesnym stylu, z pewnością spodoba się miłośnikom nowoczesnych rozwiązań.
   
  W dzielnicy Stare Miasto dostępne jest także przestronne mieszkanie o metrażu 67 metrów kwadratowych, w cenie 2 600 złotych. Nie jest to zbyt wygórowana cena jak na taką lokalizację, jak również atrakcyjne, nowoczesne wyposażenie.
   

   
  Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Psie Pole, charakteryzujące się powierzchnią 47,7 metrów kwadratowych dostępne jest już od 1 900 złotych miesięcznie. Jest to bardzo atrakcyjna propozycja z uwagi na to, iż posiada niewiele elementów wyposażenia wnętrz, dzięki czemu można samemu nadać mu odpowiedni charakter.
   
  Bardzo atrakcyjną ofertę możemy znaleźć także w Śródmieściu. Dostępne jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratowych, w cenie 1 900 złotych za miesiąc użytkowania. W pokojach przeważają kolory jasnego brązu, dzięki czemu pomieszczenia nie są optycznie zmniejszone.
   

  Szukasz 2 pokojowego mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź nasze aktualne oferty tutaj: http://wrenieruchomosci.pl/oferty/lista/

  Ile zapłacisz za wynajem 3 pokojowego mieszkania we Wrocławiu?
   

  4. Ile zapłacisz za wynajem 3 pokojowego mieszkania we Wrocławiu?

  Bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania trzypokojowego możemy znaleźć w dzielnicy Śródmieście. Za 85 metrów kwadratowych zapłacimy miesięcznie tylko 2 400 złotych, posiada bardzo atrakcyjne elementy wyposażenia wnętrz.
   
  Z kolei poszukując innego lokum w tej samej dzielnicy warto zwrócić uwagę na ofertę 63 metrów kwadratowych w cenie 2 590 złotych. Mieszkanie wygląda zupełnie jak nowe, ponieważ rok jego budowy to 2015.
   

   
  W Śródmieściu dostępne jest także trzypokojowe mieszkanie, charakteryzujące się powierzchnią użytkową 57 metrów kwadratowych, za które zapłacimy 2 500 złotych. Tak jak w poprzednim przypadku także jest to rozwiązanie bardzo komfortowe, ponieważ jest to nowa nieruchomość wybudowana w 2014 roku. Na uwagę zasługuje przede wszystkim nowoczesne wyposażenie wnętrz.
   
  Dominują szare meble, jak również dodatki w jasnych kolorach. Zdecydowanie wnętrza są urządzone bardzo nowocześnie, dzięki temu każdy zwolennik nowoczesnego stylu doskonale odnajdzie się właśnie w tego typu wnętrzach. Ponadto na ścianach położone są atrakcyjne fototapety, które dodatkowo optycznie powiększają wnętrze.
   
  Poszukując mieszkania nieco dalej od centrum, warto zwrócić uwagę na dzielnicę Psie Pole. To właśnie tam dostępna jest nieruchomość o metrażu 70 metrów kwadratowych, której miesięczny wynajem kosztuje 1 8000 złotych. Jak za trzypokojowe mieszkanie w tej dzielnicy nie jest to zbyt dużo pieniędzy, z tego powodu warto decydować się na taką ofertę, ponieważ może nie być długo aktualna. Dodatkową zaletą tego typu rozwiązania jest fakt, iż mieszkanie wyposażone jest w atrakcyjne meble, które z pewnością nadają mu niezwykłego charakteru.
   
  Kolejną ofertą dostępną w dzielnicy Psie Pole jest trzypokojowe mieszkanie charakteryzujące się powierzchnią 62 metry kwadratowe. Za jego wynajem miesięcznie należy zapłacić 1 800 złotych. Niewątpliwą zaletą tego typu nieruchomości jest fakt, iż jest ona bardzo przestronna.
   
  Pomieszczenia są na tyle duże, że z powodzeniem będziemy mogli dodatkowo wyposażyć je w jeszcze inne meble. Mieszkanie charakteryzuje się raczej ciepłymi barwami, dzięki temu znacznie łatwiej będzie nam je zaaranżować.
   

   
  We Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna możemy znaleźć bardzo wiele propozycji dla osób kochających luksus. Dostępne jest bardzo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie, które urządzone jest w nowoczesnym stylu. We wnętrzu przeważają nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz, jak również doskonale dobrane dodatki. Większość osadzona jest w szarych barwach, jak również jasnych odcieniach.
   
  Nieruchomość charakteryzuje się powierzchnią użytkową 74 metry kwadratowe i za jego wynajem miesięcznie będziemy musieli zapłacić 2 500 złotych. Warto podkreślić, iż jest to nowa nieruchomość, która powstała w zaledwie 2017 roku.
   
  W tej samej dzielnicy na uwagę zasługuje również mieszkanie o metrażu 65 metrów kwadratowych, posiadające także trzy pokoje. Za jego miesięczny wynajem zapłacimy 2 600 złotych. Tak samo jak w poprzednim przypadku jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, polecane w szczególności dla osób, które kochają niebanalne rozwiązania we wnętrzach. Dodatkowo w pomieszczeniach została zainstalowana klimatyzacja, która z pewnością będzie pomocna w upalne, letnie dni.
   

   
  Dla osób poszukujących komfortu, doskonałą propozycją będzie nieruchomość w dzielnicy Krzyki. Charakteryzuje się powierzchnią 55 metrów kwadratowych i za miesięczny wynajem tego trzypokojowego mieszkania zapłacimy 2 200 złotych. Pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu, dominuje biel i szarość, a meble są ciemne.
   
  Komfortowe pokoje z widokiem na Ślęzę to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują atrakcyjnych widoków z okna. W dzielnicy Krzyki także znajdziemy trzypokojowe mieszkanie, posiadające powierzchnię 60 metrów kwadratowych, w cenie 2 500 złotych miesięcznie.
   

   
  W dzielnicy Krzyki dostępna jest także trzypokojowa nieruchomość, która charakteryzuje się powierzchnią użytkową 60 metrów kwadratowych, za którą miesięcznie musimy zapłacić 2 500 złotych. Niewątpliwą zaletą tego mieszkania jest dostęp do atrakcyjnego balkonu.
   

  Szukasz 3 pokojowego mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź nasze aktualne oferty tutaj: http://wrenieruchomosci.pl/oferty/lista/

  Jak znaleźć najlepszą ofertę mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu?
   

  5. Jak znaleźć najlepszą ofertę mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu?

  Na rynku dostępnych mieszkań do wynajęcia we Wrocławiu są obecnie setki ofert. Samo przejrzenie ofert i znalezienie kilku odpowiednich mieszkań to zadanie na wiele godzin.
   
  Do tego dochodzi fakt, że atrakcyjne oferty szybko stają się nie aktualne i pomimo znalezienia mieszkania, które nam odpowiada, może się okazać że zostało już ono wynajęte.
   
  Dlatego też aby znaleźć najlepszą ofertę mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu, bez tracenia czasu na przeglądanie setek ofert i dziesiątki telefonów do pośredników nieruchomości, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.
   
  Nasi doradcy znajdą nieruchomość na wynajem, która w 100% spełni Państwa oczekiwania a do tego zaoszczędzą sporo czasu. Wystarczy do nas zadzwonić: 717550536 lub przesłać zapytanie korzystając z tego formularza.
   

  Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych ofert nieruchomości na wynajem: http://wrenieruchomosci.pl/oferty/lista/

  Pokaż listę
  Facebook Google+
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku!
  Przed skorzystaniem z serwisu, który dla Ciebie przygotowaliśmy, czujemy się w obowiązku aby poinformować cię o kilku kwestiach technicznych.
  W celu zapewnienia najlepszego doświadczenia z korzystania z serwisu możemy dostosowywać treści oraz wyświetlać reklamy na podstawie twoich poprzednich aktywności.
  Ma to na celu ułatwienie Tobie szybszego dotarcia do poszukiwanych informacji oraz interesujących Ciebie ofert. Tego typu profilowanie nie ma wpływu na ofertę, jaką widzisz/otrzymujesz na stronie, służy jedynie prezentowaniu w pierwszej kolejności treści, które mogą być dla Ciebie bardziej interesujące.
  W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na stosowanie narzędzi do profilowania celem dostarczania optymalnych treści dla Twoich poszukiwań.
  Na co wyrażasz zgodę?
  Klikając „ZGADZAM SIĘ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych, w tym w celu profilowania (automatycznego, anonimowego dopasowania treści strony i reklam na podstawie Twoich poprzednich aktywności) przez WRE nieruchomości, PIŁSUDSKIEGO 91A, 50-019, WROCŁAW NIP 8971789750. Zgoda dotyczy Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług w Internecie. Możesz nie wyrazić zgody niemniej wiąże się to z brakiem możliwości korzystania z naszych usług. Możesz również uniemożliwić łącznie twojego urządzenia ze zgromadzonymi danymi poprzez usunięcie plików cookie z Twojej przeglądarki. Informujemy także, że poprzez korzystanie z tego Serwisu bez zmiany ustawień Twojego oprogramowania/przeglądarki wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych oraz Twoich uprawnień z tym związanych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Informacje o administratorze Twoich danych osobowych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest WRE nieruchomości, PIŁSUDSKIEGO 91A, 50-019, WROCŁAW NIP 8971789750.

  Jakie dane będą przetwarzane
  Będziemy przetwarzać następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera a także inne podobne informacje zgodnie z informacją dotyczącą działań realizowanych przez naszych partnerów technologicznych – lista partnerów technologicznych znajduje się na stronie polityki prywatności.

  Cele przetwarzania danych osobowych
  Twoje dane zgromadzone w trakcie korzystania ze strony internetowej będą używane w celu marketingowym w tym w celu profilowania w szczególności:
  • w naszych celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w Internecie,
  • w celach badań analitycznych w celach marketingowych,
  • w celach dokonywania analiz i badania ruchu na stronach,
  • w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych usług,
  • w celach marketingowych naszych partnerów, polegających na dopasowaniu treści i reklam w Internecie,
  • w celach marketingowych naszych partnerów-reklamodawców, w celach badań analitycznych w celach marketingowych,

  Jeśli wyrazisz na to zgodę będziemy przetwarzać Twoje dane, w tym też profilowali Twoje dane osobowe uzyskane w naszych Serwisach za pomocą plików cookies i im podobnych technologii w celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie a także badań analitycznych w tych celach. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.

  Twoje prawa
  Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych możesz ją zawsze cofnąć usuwając pliki cookie zapisane w Twojej przeglądarce.
  Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do:
  • dostępu do Twoich danych, prawo do ich sprostowania, usuwania, prawo do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu, prawo do ograniczenia przetwarzania.

  Przysługuje Ci także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień przeczytasz na stronie Polityki Prywatności.
  Nie teraz
  Zgadzam się